Talentis Group Zrt.
A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalata újonnan nyíló szállodájába keresünk munkatársat az alábbi pozícióra: F&B ASSZISZTENS

F&B ASSZISZTENS (GH-1493)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az F&B igazgató napi munkájának segítése
  • Részlegekhez tartozó adminisztratív és asszisztensi feladatok ellátása
  • Leltározásban aktív részvétel, eredmény kiértékelése
  • Vendéglátáshoz tartozó nyilvántartások vezetése, nyomon követése
  • Fokozottan ügyel az élelmiszerhigénia előírásainak betartására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum egy év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Alapbér
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás

Cégnév: Talentis Group Zrt.