Feladatok

Főbb feladatok, munkák:
  • Kapcsolattartás az export partnerekkel írásban és telefonon
  • Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben
  • Kapcsolattartás a német központban dolgozó munkatársakkal

Elvárások

Elvárások
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív német és angol nyelvtudás
  • Jó Excel tudás
  • Megbízhatóság, alaposság
  • Felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

Céginformáció

A JAB ANSTOETZ csoport, amelynek székhelye Bielefeldben (Németország) található, a világ vezető lakástextil cége 1500 alkalmazottal. A JAB Anstoetz csoportot kereskedelmi partnerek, fióktelepek és bemutatótermek képviselik a világ több mint 80 országában. A cégcsoport választéka dekorációs és kárpitos szöveteket, függönyöket, tapétákat, szőnyegeket és vinyl  padlóburkolatokat foglal magában. A budapesti központhoz Magyarország, Horvátország, Szlovénia, Románia, Szlovákia és Csehország vevői tartoznak.
Cégnév: JAB JOSEF ANSTOETZ KG Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselete