Zeina Hotels

Éttermi asszisztens

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni?  Igényes vagy a munkádra? Akkor itt a helyed közöttünk!
A Zeina Hotels éttermi csapatába keres Éttermi asszisztens munkatársat.

Főbb feladatok, munkák

  • áruforgalmi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • éttermi rendszer kezelése
  • beérkező számlák/szállítólevelek rögzítése
  • riportok készítése/adatok összesítése
  • árúkészletek napi szintű lemozgatása
  • étterem honlapjának rendszeres aktualizálása
  • vendégkommentek/vendégkérdőívek kezelése
  • Chef által összeállított menük szerkesztése és fordítása
  • Chef-Sous Chef által írt receptek bevitele a rendszerbe
  • Asztalfoglalások kezelése
  • Fogyóeszközök kezelése a szállítólevelek alapján
  • Nyomtatványok biztosítása az étterem számára

Az álláshoz tartozó elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • erős számítógépes ismeretek(főként Excel,Word)
  • legalább középszínű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • jó kommunikációs készség
  • lojalitás
  • kreativitás
  • stratégiai szemlélet
  • analitikus gondolkodásmód
  • precizítás
  • jó rendszerező és szervező képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • vendéglátásban/szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés
  • 8 órás bejelentett munkahely
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Kedvezményes szállás lehetőség a Partnerszállodáinkba
  • Egyéb juttatások (csapatépítés, karácsonyi buli…)

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Szállodaipar

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!
Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!
Cégnév: Zeina Hotels Group