Feladatok

Étel- és italautomaták feltöltése és napi üzemeltetés biztosítása.
Gépek karbantartása.
Áruk kezelése.

Elvárások

Önálló- és csapatmunkában való hatékony munkavégzés.
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
Műszaki rátermettség.
Nagyfokú felelősségtudat.

Előnyt jelent

Ilyen vagy ehhez hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkavégzési lehetőség.
Versenyképes bérezés.
Céges autó használata.
Családias légkör.

Céginformáció

Komárom-Esztergom megyei telephellyel rendelkező cégünk 2008 óta foglalkozik kávégépek, ital- és snack automaták üzemeltetésével, karbantartásával.
Új kollégánkat folyamatos bővülés miatt keressük a Pest és Fejér megyei Százhalombatta, Dunaújváros vonalunkra.
Cégnév: J & L MUSIC Kft.