Feladatok

  • Konzultáció és lézeres szőrtelenítő kezelések elvégzése
  • Orvos melletti asszisztencia és egyéb kezelések végzése
  • A kezelést érintő adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség
  • Kozmetikus végzettség, minimum 2 év kozmetikusi tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Precizitás, pontosság, érdeklődés a szépségipar iránt
  • Páciensorientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Empátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Ápolt, esztétikus, fiatalos megjelenés

Előnyt jelent

  • Egészségügyi vagy szépségipari területen már tapasztalatot szereztél, jártas vagy lézeres esztétikai kezelésekben
  • Ismered az aktuális orvos-esztétikai trendeket

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Központi lokáció miatt könnyen megközelíthető iroda
  • Teljes szakmai képzés
  • Fiatalos, professzionális csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Családbarát, folyamatosan fejlődő, stabil munkahely

Céginformáció

Orvosi Központunk közel 20 éve nyújt kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat esztétikai, szépészeti és egészségügyi területen. Magyarországon egyedülálló felszereltségű, csúcstechnológiás orvos-esztétikai lézerparkkal rendelkezünk. Téged keresünk, ha fiatalos és professzionális csapatban szeretnél dolgozni, színvonalas munkakörnyezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Illuminate Kereskedelmi Kft.