Feladatok

  • Értékesítés modern és hangulatos környezetben
  • Szakértő tanácsadás, amihez rendszeresen fejlesztünk és oktatunk Téged
  • Ismerned kell a termékeket és azok előnyeit
  • Az üzlet megjelenéséről gondoskodnod kell
  • Ha odaülsz a számítógéphez vagy kasszához precíznek kell lenned

Elvárások

  • Szeress emberekkel kommunikálni
  • Tudd, hogy a jó kommunikáció része a kérdezés és hallgatás is
  • Ne félj az üzleti céloktól és kihívásoktól
  • Légy nyitott a fejlődésre
  • Légy csapatjátékos

Előnyt jelent

  • Ha már adtál el valamit
  • Ha tudsz autót vezetni

Amit kínálunk

  • Induláskor garantált fizetést kapsz, majd a képzést követően átlagon felüli kereseti lehetőséged lesz
  • Rendszeresek a házon belüli versenyek, illetve kedvezményeket adunk a saját termékeinkre

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron vármegye
A foglalkoztatás típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás. Üzletek nyitvatartása: 09:00-20.00 (Vasárnap 19.00-ig)
A szerződéses jogviszony típusa: Munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk és segítsd hozzá ügyfeleidet a jó alváshoz a megfelelő matracok, ágyak, párnák és más termékek kiválasztásával

Kik vagyunk?

Közép- és Kelet-Európa legnagyobb egészséges alvásra szakosodott hálózata

  • Nemcsak a világ legjobb, egészséges alvásra tervezett termékeivel büszkélkedhetünk, hanem országszerte a legprofibb tanácsadókkal is
  • 109 üzletünk van 5 országban és folyamatosan nyitjuk őket

Jelentkezéséhez várjuk magyarnyelvű Önéletrajzát.

Cégnév: AZ ALVÁSÉRT Kft.