Feladatok

A Sales consultant hunter értékesítőként részt vesz az új partnerek felkeresésben észak-nyugat Magyarországon. Akik olyan kis- és nagyvállalatok, akik komplex csomagolástechnikai szolgáltatásokat keresnek, amelyekkel optimalizálni tudják a csomagolási folyamatot ezzel csökkentve a csomagolási költségeket és a környezeti terhelést.

FŐBB FELADATOK:
  • A kijelölt területen új Partnerek felkutatása és akvirálása (A vállalat által kínált termékek és szolgáltatások bemutatása)
  • Tárgyalás a lehetséges új partnerekkel (árajánlat, szerződés kötés)
  • A már felépített ügyfélkörrel történő folyamatos kapcsolattartás (szakmai tanácsadás, ajánlatok, megoldások, költségkalkulációk elkészítése)
  • Napi, heti, havi riportok, illetve éves tervek elkészítése
  •  Értékesítési forecastok folyamatos frissítése
  • CRM rendszerben történő naprakész adminisztráció

Elvárások

  • Tapasztalt vagy a hunter értékesítésben
  • Business to Business szinten dolgoztál korábban is
  • Szívesen kiépítenél egy saját ügyfélkört, amit csak Te kezelsz
  • Proaktív és rugalmas vagy

Előnyt jelent

Ha ismered a csomagolási iparágat vagy a műanyag-, papíripart.

Amit kínálunk

MIÉRT JELENTKEZZ?
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszonyt kínálunk
  • Az alapbéren kívül jutalék rendszer működik, így a teljesítményedhez igazodik a fizetésed
  • Betanításod során biztos szakmai támogatást fogsz kapni a piacról és az ügyfelekről
  • Rugalmas munkavégzést biztosít a cég (nincs kötelező irodai nap, céges autó, rugalmas munkaidő)
  • Egy olyan céghez csatlakozhatsz aki figyelembe veszi a környezeti szempontokat is

Céginformáció

Humánia HRS Group Zrt. és stratégiai partnere, a Fürge Diák Iskolaszövetkezet már több, mint 20 éve kínál megoldást a magyarországi közép-és nagyvállalatok munkaerővel kapcsolatos kihívásaira. A folyamatosan változó munkaerő-piaci környezetre gyorsan reagálva, magas szakmai szinten biztosítunk partnereink és a munkavállalóink számára értékálló megoldásokat.

A jelentkezem gombra kattintva beküldheted a jelentkezésed a CV-del együtt. A toborzó kollégánk 2 munkanapon belül felveszi veled a kapcsolatot.
Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.