Feladatok

Vásárlók kiszolgálása, kapcsolat tartás kivitelezőkkel-beszállítókkal, árajánlatok-megrendelések készítése, pénztárkezelés-számlázás. 

Elvárások

Középfokú végzettség, precíz munkavégzés, jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

Építőiparban jártasság, építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat, nyelvtudás.

Céginformáció

Megfelelő bérezés, stabil fizetés, 100%ban bejelentett bér.

Jelentkezés módja

Jelentkezés után kérjük csatola önéletrajzát.
Cégnév: Füredi Erdőmester Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Értékesítő Veszprém megye

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékeket gyártó partnerünk részére keresünk, irodai munkavégzésre back office értékesítői munkakörbe kollégát ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Értékesítő Pest megye

  Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE