Feladatok

  • A telephelyen forgalmazott termékek és árucikkek értékesítése, a vevők kiszolgálása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása
  • Szaktanácsadás partnereink, vevőink részére

Elvárások

  • Magabiztos számítógép használat, Excel, Word és Outlook ismeret.
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Értékesítésben szerzett minimum 2 éves  tapasztalat
  • Tanulásra való nyitottság
  • Pontosság
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Megbízhatóság, kiváló probléma-megoldási képesség;
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Csapatszellem
  • Gyors tanulási képesség

Előnyt jelent

  • Építő és építőanyag iparban szerzett tapasztalat minimum 2 év
  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Kiemelt bérezés és juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát

CSAK fényképes önéletrajzzal!