Feladatok

- Új megrendelők felkutatása, új kapcsolatrendszer kiépítése
-  A vállalat üzletfejlesztési tevékenységének összefogása, irányítása.
- Értékesítési-, projektmenedzsment-, anyagbeszerzési munkák tervezése, koordinálása.
- Ajánlatadás és szerződéskötés koordinálása, lefolytatása.
- Az aktuális megrendelések nyomon követése, vevői kapcsolatok megtartása
- Kintlévőségek hatékony kezelése.

Elvárások

- Kapcsolatokkal rendelkezik (belföld-külföld) az acélszerkezet-gyártás üzletágban.

- Szakirányú felsőfokú végzettség.
- Vezetői rutin
- Értékesítésben, piacépítésben szerzett szakmai tapasztalat.
- Kiemelkedő tárgyalási készség.
- Határozott fellépés, önálló munkavégzés.
- Lojalitás, tulajdonosi szemlélet.
- B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

- Acélszerkezet gyártás projektében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- Kulturált, modern munkakörnyezet, a munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés.
- Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel.
- Folyamatos fejlődési lehetőség.

Cégnév: MASZ Csoport Kft.