Értékesítési vezető

Feladatok:

· Tanácsadók toborzása és kiválasztása;

· Tanácsadók szakmai fejlesztése;

· Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja

· Értékesítési, állományápolási és létszám-tervek megvalósítása

· Oktatások tartása

Elvárások:

· Minimum 1 év pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;

· Vezetőként szerzett tapasztalat;

· Vállalkozó szellem és önállóság

· Üzleti szemlélet és eredményorientáltság;

· Kiváló kommunikációs képesség és magabiztosság;

· Felsőfokú végzettség vagy MNB ( PSZAF ) vizsga

· Csapatépítő képesség;

· Felhasználói szintű MS Office ismeret;

Amit kínálunk:

Alapfizetés 400.000 Ft

Új menedzserként első évben 250.000 Ft tanácsadónként havonta, 4 főig, vagyis havi akár 1.000.000 Ft

Aktív toborzási támogatás menedzsernek

Adatbázis támogatás

Modern irodai környezet

- Minőségi ingyenes szakmai továbbképzés

- Magas szintű oktatások,tréningek

- Mentori program,karrier lehetőség

- insentíve utak

Jelentkezés önéletrajzzal lehet a [email protected] e-mail címen lehetséges!

Kapcsolattartó: Gabriella Burai-Horváth