Feladatok

  • targonca és egyéb emelőberendezés értékesítése
  • internetes és személyes vevői megkeresések kezelése, ajánlatkészítés, rendelések fogadása
  • árképzés
  • szállítói rendelések leadása, követése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • teljes folyamat dokumentálása

Elvárások

Kollégánk lehetsz, ha jártas vagy az ipar, anyagmozgatás, raktározás, gyártás területein, valamint gépészeti, műszaki ismereted és sales vénád is akad, és jól kijössz az emberekkel is. Fontos továbbá az angol nyelv ismerete, az érvényes B jogosítvány, és az önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • targoncák, vagy egyéb nagyértékű ipari berendezések, járművek értékesítésében való gyakorlat
  • felsőfokú végzettség
  • Nagytarcsához közeli lakhely

Amit kínálunk

Ha fontos neked a barátságos munkalégkör és a kiemelkedően fair, támogató vezetői hozzáállás, nálunk megtalálhatod a számításod. Munkavégzésed nagyrészt a Budapest vonzáskörzetében, egy ipari parkban, Nagytarcsán lévő központunkban történik majd.
Teljes fizetésedet bejelentjük, havi cafeteriát és féléves bónuszt is kapsz, szervizautót biztosítunk hazáig, szakmailag támogatunk, és hétvégén nem dolgozunk.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Clark targonca képviselet - targonca bérbeadás - márkafüggetlen szerviz Cégünk 19 évvel ezelőtt alakult márkafüggetlen szervizként, 16 éve a Clark targoncák hazai képviseleteként is működünk. Napjainkra több mint 160 db bértargoncával rendelkezünk, és közel 1.700

Várjuk fényképes önéletrajzodat!
Cégnév: Targonax Kft.