BECK AND PARTNERS Kft.
ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER/SZAKTANÁCSADÓ álláslehetőség Partnerünknél! Családias légkörű, középvállalati környezetet kínálnak, ahol egy összetartó, lendületes csapat tagjaként dolgozhatsz. Juttatásodat alap + teljesítményarányos formában biztosítják, melynek nincs felső határa.

Értékesítési menedzser/szaktanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját gyártású mezőgazdasági talajművelő eszközök értékesítése közvetlenül vevők számára, valamint viszonteladó partnerek segítségével
  • Új vevők, értékesítési csatornák felkutatása, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Rendezvényeken cégképviselet, előadások, termékbemutatók megtartása
  • Szakmai tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár vagy gépészmérnöki végzettség
  • Tapasztalat mezőgép értékesítésben, növénytermesztési ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hatékony tárgyalástechnika, kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
  • Angol vagy német nyelvű kommunikáció képes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló termékminőség, magas nemzetközi vevői elismertségű brand
  • Előre lépési lehetőség
  • Teljes munkaidős bejelentett alkalmazotti munkaviszony, rugalmas munkavégzés
  • Tréningek a folyamatos fejlődéshez
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: céges gépkocsi, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Magyarország területe
  • Jelentkezés módja: Küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!