Feladatok

  • Teljes értékesítési folyamat nyomonkísérése, adminisztratív támogatás
  • Árajánlatok készítése
  • Vevői rendelések feldolgozása
  • Ügyféladatok és dokumentáció teljes körű vezetése és karbantartása
  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások előkészítésében való részvétel
  • Beérkező telefonhívások kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (Érettségi)
  • Középszintű angol nyelvtudás (alapvető kommunikációs szinten)
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett többéves releváns tapasztalat
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Bejelentett 6 órás munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Kiszámítható, túlóramentes munkavégzés

Céginformáció

Családi vállalkozásunk 1991 óta foglalkozik ipari méréstechnikai eszközök forgalmazásával. Több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviselete vagyunk. Vezető szerepet töltünk be Magyarországon a tömeg- (mérlegcellák), erő- és nyomatékmérés területén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: HB MÉRNÖKI IRODA Kft.