Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • hibabejelentések kezelése, továbbítás szakmailag illetékes számára, az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • kivitelezői ajánlat ellenőrzése;
  • kivitelezési folyamat ellenőrzése;
  • keretszerződések kezelése, a teljesítés követése;
  • bérlőkkel, kivitelezőkkel, hatóságokkal történő egyeztetés;
  • a teljesítés igazolása, igazoltatása;
  • karbantartási javaslat készítése;
  • kapcsolattartás a kerületi ingatlangazdálkodás terén működő más munkatársakkal, társszervezetekkel.

Elvárások

  • legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik épületgépész, épületvillamosság, vagy magasépítés területen;
  • írásban és szóban is egyaránt változatosan és jól kommunikál magyarul;
  • felhasználói szinten ismeri a MS Office programokat és készségszinten kezeli a szokásos informatikai eszközöket;
  • szabálykövető;
  • proaktív;
  • büntetlen előéletű.

Előnyt jelent

  • épületek karbantartási feladatainak ügyintézése terén több éves tapasztalattal rendelkezik;
  • felhasználói szinten ismeri a TERC költségvetés készítő programot;
  • vállalatirányítási rendszerben történő munkában (pl. CRM, SAP stb.) tapasztalatot szerzett;
  • társasházkezelői végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezik;
  • VII. kerületi lakos.

Amit kínálunk

Szeretne munkájával hozzájárulni Erzsébetváros fejlődéséhez, jobbá válásához?
Ha igen, és Ön egyben a munkájában igényes, precíz, dinamikus és nincs ellenére az emberekkel való aktív kapcsolattartás sem, akkor lehet, hogy az EVIN Nonprofit Zrt-hez éppen Önt keressük!

Céginformáció

Az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság (EVIN Nonprofit Zrt.) a Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata által létrehozott köztulajdonban álló gazdasági társaság.
Az Önkormányzat tulajdonában álló lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek kezelése fontos közcélt szolgál, melyet az EVIN Nonprofit Zrt. biztos háttérrel és nagy felelősséggel végez.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, küldje el a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt.