Prohuman Zrt.
Partnercégünk számára keresünk olyan épületgépészt aki szívesen lenne egy új, épülő csapat tagja és szeretné hosszú távra megalapozni a karrierét.

Épületgépész karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari épületgépészet üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása
  • A gyárépület elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás
  • A gyárépületben található digitális és intelligens gépészeti rendszerek működtetése
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése
  • Energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és ellenőrzése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább szakirányú szakiskolai végzettség (villanyszerelő, villamos gépszerelő, erősáramú berendezés szerelő, gépész, épületgépész, automatizálás)
  • 3 év tapasztalat ipari épületgépészet területén
  • Elektronikában, gépészetben, napenergiában, akkumulátorgyártásban vagy egyéb hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet a legújabb technologiával felszerelve
  • Szakmai háttér, fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzodat!