Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.
Épületgépész karbantartó
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Ipari épületgépészet üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása;
  • A gyárépület elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás;
  • A gyárépületben található digitális és intelligens gépészeti rendszerek működtetése;
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése;
  • Energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és ellenőrzése.

Amit tőled várunk:

  • Legalább szakirányú szakiskolai végzettség (villanyszerelő, villamos-gépszerelő,erősáramúberendezés-szerelő, gépész, épületgépész, automatizálás);
  • 3 év tapasztalat ipari épületgépészet területén;
  • Elektronikában, gépészetben, napenergiában, akkumulátorgyártásban vagy egyéb hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvismeret;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.
Cégnév: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.