Feladatok

  • Társaság beruházási és építési feladatainak előkészítése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, kivitelezőkkel, önkormányzatokkal
  • Engedélyezési eljárások lebonyolítása
  • Gépek, eszközök beruházásaihoz és karbantartásához ajánlatok beszerzése, értékelése, döntés előkészítés

Elvárások

  • Felsőfokú építő- vagy, építészmérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs, együttműködő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Költségvetés készítésében jártasság
  • Felelős műszaki vezető jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör

Céginformáció

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk munkatársat keres.

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát és végzettségét igazoló dokumentumait küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével.

Cégnév: Heves Megyei Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság