A Moratus Szerkezetépítő Kft. (Market cégcsoport)

magyar tulajdonban lévő, monolit vasbeton szerkezetépítő tevékenységet végző vállalat

ÉPÍTÉSVEZETŐ (SZERKEZETÉPÍTÉS)

munkatársat keres Szegedre.

A csapat, ahová érkezni fogsz:

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, szívesen vagy az építkezés helyszínén, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Fejlődj együtt velünk és légy részese egy sikertörténetnek: vegyél részt építkezéseink teljes folyamatában - jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Szerkezetépítési projektek építéshelyszíni operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv betartása és betartatása
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Szakirányú képesítéssel rendelkezel
  • Van szakmai tapasztalatod
  • Jó szervezőkészséged van
  • Határozott, magabiztos fellépéssel rendelkezel
  • Jó kommunikációs képességed van
  • Szereted az önálló munkavégzést
  • Nagyfokú a terhelhetőséged

Az állás betöltéséhez előny, de nem követelmény:

  • Szerkezetépítésben szerzett irányítói tapasztalat

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, notebook, céges telefon)
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok), és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg sikereinket

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
Cégnév: MORATUS Kft