Feladatok

  • Építési helyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók irányítása, ellenőrzése
  • A rábízott munkavállalók irányítása, elvégzett feladatok ellenőrzése
  • Biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása, betartatása
  • Technológiai elvárások betartása, betartatása
  • IVR rendszer működtetéséből a rá háruló feladatok teljesítése
  • Elektronikus építési napló vezetése

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség (technikum,főiskola)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló,pontos munkavégzés, határozott fellépés
  • Jó probléma megoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria,Céges telefon,Céges autó

Céginformáció

A KEVIÉP Építőipari és Kereskedelmi Kft. Debrecen Közmű építési munkák szakmai irányítására gyakorlattal rendelkező ÉPÍTÉSVEZETŐKET keres felvételre

E-mailben elküldött fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: KEVIÉP KFT.