Feladatok

Munkakör részletezése, feladatok
  • Kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni koordinálása, irányítása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása
  • Saját dolgozói létszám koordinálása, ellenőrzése.
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Helyszíni kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Teljesítésigazolások előkészítése
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartatása a munkaterületen
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

Elvárások
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Problémamegoldó, kommunikatív személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Online építési napló kezelése

Előnyt jelent

  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • tapasztalat mélyépítésben, vízépítésben, építésvezetésben

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Együttműködő és kommunikatív vezetőség
  • a munkakör betöltéséhez szükséges teljes körű technikai és informatikai háttér;

Céginformáció

A Geotechnika'84 Kft 40 éve végez közműépítés, mélyépítési és vízépítési feladatokat országszerte.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően, kérjük küldje meg fényképes szakmai önéletrajzát.

Cégnév: GEOTECHNIKA 84 Kft.