Feladatok

- munkaterületen az építési munkák vezetése
- építtetővel való helyszíni kapcsolattartás
- építőanyagok rendelése és koordinálása
- fizikai munkások közvetlen irányítása

Elvárások

-minimum középfokú műszaki végzettség
- "B" kategóriás jogosítvány
- jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség
- műszaki affinitás
- igényes és előrelátó munkavégzés
- elkötelezettség a feladatok iránt
- jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent

- útépítésben szerzett 3-5 év gyakorlat megléte
- szakirányú végzettség (mélyépítő mérnök, építőmérnök, útépítő technikus, stb.)

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- év végi teljesítmény arányos juttatás
- vállalati gépjármű
- hosszú távú biztos háttér
- változatos feladatok

Céginformáció

Cégünk több mint húsz éve stabilan működő útépítő vállalkozás. Társaságunk telephelye Kiskunfélegyházán található.
Munkaterületeink Kiskunfélegyháza 100 km-es vonzáskörzetében, változó helyszíneken találhatóak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megadásával!
Cégnév: ÚT-ÉP-KER 97 KFT.