Feladatok

  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel,
  • számlák szállítók egyeztetése,
  • értékesítendő lakások bemutatása,
  • honlap karbantartása.

Elvárások

  • Minimum szakirányú középiskolai végzettség,
  • számítógép biztos használata (world,excel),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Építésügyben minimum 1 év tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szabad hétvége,
  • biztos fizetés,
  • 8 órás munkavégzés,
  • céges gépkocsi,
  • telefon biztosítása.

Céginformáció

Ispotálypark kft Debreceni cég. 2017 óta képviselteti magát az építkezés területén. Jelenleg is több építkezési projekt zajlik.

 A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja az önéletrajzát.

Cégnév: ISPOTÁLYPARK Kft.