WSZL Szállítmányozási és Logisztikai Korlátolt Felelősségű Társaság

Elszámoltatási adminisztrátor - BILK Logisztikai Központ

A WSZL Szállítmányozási és Logisztikai Kft. Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról, hosszútávra keres megbízható munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítólevelek, fuvarlevelek kezelése, ellenőrzése
  • Szállítási folyamatok pontos, precíz dokumentálása
  • Számítógépes adatrögzítés a vállalati rendszerben
  • Jelentések és riportok készítése
  • Vezetők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, sofőrökkel
  • Egyéb napi szintű adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szorgalom és elkötelezettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Három műszakos munkarend vállalása nem jelent gondot számodra
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széleskörű tapasztalatszerzés lehetősége
  • Barátságos, jó hangulatú légkör
  • Stabil háttér, multinacionális munkakörnyezet
  • Belső és külső képzéseken való részvétel

Kérjük, küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor