Prohuman állás

Feladatok:

  • Új termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a projektek előszéria fázisában
  • Folyamatok veszteségeinek azonosítása, megelőzése
  • Új gyártósorok termelékenységének növelése, akciótervek kidolgozása, nyomon követése
  • Gyártási dokumentumok készítése önállóan és csapatban
  • Társosztályokkal való folyamatos, hatékony együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várják (hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, nyitott személyiség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos, aki képes önálló munkavégzésre is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Bónusz- és prémiumrendszer

Cégnév: Prohuman Kft.