Feladatok

Mivel fognak telni napjaid?
  • Átveszed a gyártáshoz szükséges alapanyagot
  • Rendelés alapján legyártod a termékeket
  • Betartod a minőségbiztosítási előírásokat és a csomagolási ütemtervet
  • Ellenőrződ a legyártott termékek minőségét
  • Elvégzed a gyártással kapcsolatos adminisztrációkat
  • Felügyeled a gépeket és a gépek műszaki állapotát
  • Az üzem higiéniáját biztosítod

Elvárások

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:
  • jó műszaki érzékkel
  • jó állóképességgel
  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • akár több műszakban is tudsz munkát vállalni

Előnyt jelent

  • Élelmiszergyártásban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

Miért éri meg nálunk dolgozni?
  • Jó hangulatú és támogató csapatban dolgozhatsz.
  • Biztosítjuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Folyamatosan fejlődő, új technológiákkal dolgozhatsz.
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • Havi bónusz
  • Iskolakezdési támogatás
  • Szemüvegvásárlás támogatás
  • Szuper kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Év végi prémium a cég teljesítményétől függően
  • Munkába járás támogatása
  • Ercsin belül céges buszjárat biztosítása
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények
  • Munkaruházat, védőfelszerelés biztosítása
Munkabér:
  • A béred függ a pozícióhoz releváns tapasztalatodtól, képességeidtől, készségeidtől.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Biopont Kft. Magyarország piacvezető bioélelmiszer gyártó és forgalmazó vállalata, mely több évtizede meghatározó szereplője a piacnak. Cégünk egy igazán stabil, és folyamatosan fejlődő vállalat, ahol az emberi értékeket és a valódi sikereket ténylegesen megbecsüljük.
Ha szeretsz és tudsz élelmiszeripari gépekkel dolgozni, ha szívesen tanulsz és szívesen dolgozol egy jó csapatban, akkor termelési kollektívánkban a helyed!

Amennyiben szívesen dolgoznál nálunk, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod!