Feladatok

  • Villamos berendezések, kapcsolószekrények,  kapcsolási rajz alapján történő összeszerelése.
  • Kapcsolódobozok és vezérlőpanelek összeszerelése és beállítása.
  • Elvégzett szerelés ellenőrzése, dokumentálása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai műszerész, elektronikai technikus).
  • Hasonló munkaterületen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat.
  • Munkavégzés kapcsolási rajz olvasása alapján.
  • Jó problémamegoldó képesség, megoldáskeresés.
  • 2 műszak vállalása (délelőttös és délutános, H-P).

Előnyt jelent

  • Gyártó cégnél szerzett hasonló munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Jó alapbér és műszakpótlék
  • Cafetéria (SZÉP kártya juttatás), munkavédelmi felszerelés, munkaruházat
  • Öltöző és étkező használat
  • Vidékről bejárás esetén utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nemzetközi, egyedi gépgyártó partnerünk debreceni csapatába keresünk szakembereket! Nem épületvillamossági feladatok várnak, a gyártásban szükséges szerelés elvégzése a cél. A munkakörnyezet modern és jól felszerelt.