Feladatok

Háztartási gépekhez gyártott ledes és lámpás elemek, kapcsolók, és egyéb alkatrészek szerelése, bilincselése, forrasztása, ragasztása, ellenőrzése. A gyártáshoz tartozó egyszerű adminisztráció, számolási és nyilvántartási feladatok elvégzése.

Elvárások

állandó délelőttös (06.00-14.00) VAGY állandó délutános (14.00-22.00) műszak vállalása !
jó szem-kéz koordináció (apró alkatrészek kezeléséhez)
alaposság, lelkiismeretes munkavégzés
ülőmunka és monotonitás tolerálása

Előnyt jelent

Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, valamint Péceli illetve környéki lakhely.

Amit kínálunk

Jogtisztán bejelentett bér. Több évtizedes, stabil hátterű munkahely, a dolgozók felé rugalmasság, közvetlen, gyakorlatias vezetőség. Nincs váltott műszak, nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés. Többféle munkafolyamat és gyártó eszköz megismerhető. A céghez való hűséget havi és évvégi prémiummal honoráljuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Az 1953 óta fennálló barcelonai vállalkozás 1996-ban hozta létre Pécelen összeszerelő gyáregységét, ahol egyedi kivitelű alkatrészek előállítása zajlik, csúcsminőségű európai és ázsiai háztartásigép gyártó cégek számára (Bosch Siemens, Electrolux, Teka, Schneider, Gorenje, stb.).

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: EDP HUNGARY Kft.