Feladatok

Óbudai művészellátó/grafika üzletünkbe keresünk eladó 8 órás két műszak: (8 -15 30 és 10 30-18 00) munkakörbe eladót.

Elvárások

Teherbíró, agilis, rugalmas.

Előnyt jelent

Szakmai múlt, akár felhasználó szinten.

Amit kínálunk

30  év a piacon lévő megbízható cég, stabil háttér, piacképes juttatás.
Cégnév: PANTON Dekorációs Szolgáltató és Kereskedelmi Bt.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Eladó Tát Komárom-Esztergom megye

termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Eladó-szaktanácsadó Győr-Moson-Sopron megye

Szaktanácsadással segíted vásárlóinkat a megfelelő sporttáplálék és étrend-kiegészítő termékek kiválasztásában Gondoskodsz az üzlet nyitásáról, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Pénztáros-eladó Győr-Moson-Sopron megye

a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása gyors és pontos pénztári munka árufeltöltés pontos készletelszámolás, leltározásban ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE