Feladatok

A belvárosban, 5. kerületben keresünk eladót igényes környezetbe. Fő feladat a termékek értékesítése (szeszes italok, termelői mézek, lekvárok, kézműves termékek).

Elvárások

Elvárások:
- Angol középfokú nyelvismeret/kommunikációképes szint
- Csapatszellem
- Megbízhatóság és precizitás

Előnyt jelent

Előny de nem elvárás a szeszes italok értékesítésében szerzett tapasztalat, kávé elkészítésének ismerete professzionális kávégéppel.

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:
- Stabil munkahely
- Fejlődési lehetőségek
- Jó csapat és korrekt vezetőség
- Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő és több éve sikeresen működő cég vagyunk. Célunk, hogy olyan kollégákkal tudjunk együtt dolgozni akik nem csak az idejüket töltenék ki a munkahelyükön hanem szeretnék közben jól is érezni magukat, esetleg észrevételeikkel, tapasztalataikkal hozzá is tennének a mindennapokhoz.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetés megjelölésével lehetséges.
Cégnév: FOODELICO Kft