Feladatok

Mint Értékesítő, a következő feladatok várnak rád:
  • Vevők segítése és tanácsadása mobiltelefon tartozékokkal kapcsolatban.
  • Termékállomány nyomon követése, rendelések feladása és készletgazdálkodás.
  • Az üzlet rendezettségének és tisztaságának fenntartása.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvarias ügyfélkezelés
  •  Igényes megjelenés
  •  Önálló, precíz munkavégzés
  •  Megbízhatóság
  •  Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett ismeretek illetve tapasztalat előny, de nem követelmény.

A pozíció betöltésében előnyt jelentő tudás és készségek:
  • Mobiltelefonok és tartozékok ismerete, vagy érdeklődés azok iránt.
  • Kiskereskedelmi vagy értékesítési tapasztalat.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó üzleti igényekhez.
  • Kiváló problémamegoldó képesség és kezdeményezőkészség.
  • Kreativitás a vevői igények kiszolgálásában és eladásösztönzésben.

Amit kínálunk

  • Versenyképes Fizetés
  • Alkalmazotti kedvezmények: Személyzetünk speciális kedvezményeket élvez saját termékeink vásárlására.
  • Kellemes Munkakörnyezet: Barátságos és segítőkész csapatunk tagjaként dolgozhatsz.

Céginformáció

Üdvözöllek a ConnectTel-nél!

19 éve vagyunk jelen a mobiltelefon tartozékok piacán.A légkör családias, a hangulat jó, a vezetőség jófej.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz megküldésével lehet a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: La Phone Kft.