Feladatok

Az osztrák, prémium minőségi lábbeliket és kiegészítőket gyártó HÖGL cég értékesítő munkatársakat keres teljes munkaidőre, hosszú távra a Mom Parkban nyíló, legújabb üzletébe.
Tervezett kezdési időpont: 2024.07.15

Elvárások

- Udvarias és professzionális tanácsadás termékeinkkel kapcsolatban vásárlóink számára
- Proaktív, vidám személyiség
- Jó kommunikációs készség,csapatszellem
- Idegennyelv alapfokú/társalgási szintű ismerete előny
- Kereskedelemben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

-nyugodt,barátságos légkör
-hosszútávú,bejelentett munkalehetőség egy nemzetközi cégnél
-dolgozói kedvezmény
-félévente 2 pár munkacipő kollekciónkból
-versenyképes fizetés
-a kiírt havi forgalmi terv túlteljesítése esetén bónusz (max. bruttó 100e Ft)
-munkábajárási kts.hozzájárulás

Céginformáció

HÖGL shoe fashion Kft.

Fényképes önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva küldheted el.

Cégnév: HÖGL shoe fashion Kft.