Feladatok

Az M6 Dunaújváros Omv töltőállomás,kasszásokat keres.
Kassza kezelése, vásárlók kiszolgálása, feladatokkal.
Két műszakos munkarendben, négy napos időbeosztással.
Két nappal után két éjszaka, és négy pihenőnap.
Bejárás céges autóval.

Elvárások

- mosolygós vidám természet
- megbízhatóság
- rugalmasság
- kíváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

- Nyelvtudás
- Jogosítvány

Amit kínálunk

  • jogtisztán bejelentett bér
  • stabil fizetés
  • Európa meghatározó olajvállalatánál dolgozni
  • korrekt bejelentés
  • versenyképes fizetés, ami az alap fizetésből és a borravalóból áll
  • A 25 év alattiaknak SZJA vissza térítés
  • rugalmas munkavégzés
  • Üzemanyag kedvezmény

Céginformáció

Omv M6 Dunaújváros

Magyarnyelvű fényképes önéletrajz
Cégnév: SZTRÁDA-6 KFT.