Feladatok

XVIII kerületi kis cukrászdába keresünk mosolygós, pörgős eladót.Nyáron a fő profil a fagylalt, de sütemény is van a terítéken :) Feladat a vendégek kiszolgálása, pénztárgép kezelés, bolt tisztántartása nyitás előtt és zárás után.

Elvárások

Számolni tudni kell
Kedvesség
Önálló munkavégzésre alkalmas

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat

Jelentkezés módja

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal
Cégnév: Fagylaltkiraly Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Faiskolai eladó Miskolc Borsod-Abaúj-Zemplén megye

vásárlók kérdéseinek megválaszolása; szakszerű segítségnyújtás; az áruk kihelyezése; a növények ápolása; a megvásárolt áruk pénztári kezelése.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Eladó Pest megye

Dunakeszi Fóti úti TESCO üzletsorán található szaküzletünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: Eladó. Nyitvatartás: H-SZ : ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Eladó Pest megye

Szívesen dolgoznál Budapesten, de vidéken élsz és nem férne bele egy fővárosi albérlet fenntartása? Jelentkezz hozzánk! Budapesti bevásárlóközpontokban ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE