Feladatok:

  • A dolgozók munkaköri alkalmasságának nyomon követése

  • A foglalkozás-egészségügyi szolgálat működésének ellenőrzése

  • Kémiai kockázatbecslés előkészítése, aktualizálása

  • Veszélyes anyagok/készítmények REACH/CLP szerinti megfelelésének lebonyolítása

  • A munkavállaló munkaegészségügyi szaktevékenységek előkésztése

  • Az egészségkárosító expozíciók folyamatos nyomon követése

  • Rendszeres EHS-bejárásokon, oktatásokon való aktív részvétel

  • Egészségvédelmi célok teljesítése (pl.: szűrőprogramok megszervezése)

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai természettudományi végzettség (egészségügyi- ; közegészségügyi-járványügyi; környezet- és foglalkozás egészségügyi végzettség) vagy

  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettség

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret

  • Precíz, önálló, igényes munkavégzés

  • Jó problémamegoldó képesség, a folyamatos önfejlesztés igénye

  • Proaktív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál

  • Cafeteria és étkezési támogatás

  • Bejárás támogatás: ingyenes céges buszjárat vagy üzemanyaghozzájárulási támogatás

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Rácalmás

Munkaidő: H-CS: 8:00 - 16:40, P: 8:00 - 15:50

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Villám Ágnes