Feladatok

  • új munkatársunk részt vesz a dohány előkészítő üzem komplex működtetésében
  • a gyártósori gépek a gyártási és biztonságtechnikai előírások szerinti kezelése
  • a gyártó-gépsoron lévő gőzkazán berendezés működésének felügyelete (kazán-fűtő szakképesítés megléte esetén!)
  • a gyártógépek folyamatos anyagellátása érdekében kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • a gyártási folyamat alatt és azt követően a berendezések és az üzemi terület tisztán tartása
  • az automatizált gépsorok állapotának ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás kezdeményezése a karbantartó személyzetnél

Elvárások

  • magára igényes, közösségben dolgozni tudó ember
  • nehezebb fizikai munkavégzés vállalása
  • egy műszakos munkarend vállalása
  • dohányporos környezetben történő munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • kis teljesítményű kazánkezelői szakképesítés
  • érvényes targoncavezetői engedély (vezető üléses, állásos és gyalogkíséretű)
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Amit kínálunk

Szorgalmas munkádért - a megbecsülésen kívül - nyújtjuk az alábbi juttatás csomagot:
  • heti 5 napos - napi 8 órás munkavégzés (hétfőtől-péntekig)
  • az alapbéren felül hűségpótlékot, minden nálunk töltött év után, fix havi összegben
  • teljesítményedet és szorgalmadat az alapbéren felül havonta fix összegű gépkezelői és termelési pótlékkal honoráljuk
  • negyedévente értékeljük majd a teljesítményedet, ami alapján negyedéves bónuszt kaphatsz
  • próbaidő lejártától SZÉP kártya juttatásban részesülsz
  • támogatjuk a munkába járásod, ha vidéki vagy és Debrecenben ingyen utazhatsz a céges buszjáratainkkal
  • ha a belső továbbképzésben sikeresen részt veszel - azt mi előrelépési lehetőséggel és plusz juttatásokkal díjazzuk
  • az üzemben álló munkát kell végezned, ezért NEM CSAK a 20 perc munkaközi szünet illet meg, hanem többször megszakítjuk a munkavégzést 5 perces pihenőkkel
  • modern, igényes munkaruházatot adunk a próbaidő leteltét követően
  • közösségi programokat szervezünk Neked és családtagjaidnak

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk a luxemburgi székhelyű Landewyck Tobacco S.A. cégcsoport magyarországi leányvállalata.
A Róna Dohányfeldolgozó Kft. az elmúlt évtizedekben folyamatosan fejlődött, és mára ismét meghatározó szereplője a hazai dohánytermék gyártásának.
Munkatársainknak kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern gyárépületünkben.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatold friss önéletrajzod.