Feladatok

Nemzeti Dohányboltba eladót keresünk. Vevők kiszolgálása, áruk átvétele, üzlet feltöltése, és tisztántartása.
Napi 8 órás műszak, Reggel 06:00-14:00-Ig, illetve 14:00-22:00-ig!

Elvárások

Kiszámíthatóság, pontosság, tisztaság, jó kommunikációs készség. Kereskedelemben való jártasság!

Előnyt jelent

Dohánybolti 1-3 ÉV GYAKORLAT, kereskedelmi gyakorlat, középfokú végzettség

Amit kínálunk

Kultúrált tiszta rendezett munkahely, megbecsült munkaerő

Céginformáció

Megfelelő bérezés felkészültség szerint!

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja ÖNÉLETRAJZÁT

Cégnév: Cigibolt Bt.