Feladatok

  Szegedi belvárosi dohányboltba keresek eladói tapasztalattal rendelkező munkatársat, fix délutáni műszakba azonnali kezdéssel.
Munkarend: Csütörtök: 14:00-24:00, Péntek: 14:00-24:00, Szombat: 14:00-24:00, Vasárnap: 14:00-23:00
Kérem csak azok jelentkezzenek, akiknek ez a munkarend megfelel.

Elvárások

- Megbízhatóság
- Pontosság
- Precízség

Jelentkezés módja

Fényképes önéletrajzot várok.
Cégnév: BUKIS BT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Festékbolti Eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ügyfelek magas szintű kiszolgálása. Árurendelések és készletkezelés. Adminisztratív feladatok pontos ellátása. Az eladótér tisztán és rendezetten ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Eladó / pultos Jász-Nagykun-Szolnok megye

Gluténmentes péktermékek előkészítése és elkészítése. Speciality kávék készítése és vendégek kiszolgálása. Részvétel a kávézó napi működésében ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE