Feladatok

- Digitális tananyagok tervezése és fejlesztése különböző oktatási szintekhez
- Nemzetközi tesztrendszerek fejlesztésében való aktív részvétel
- Szoros együttműködés az oktatási szakértőkkel és programozókkal

Elvárások

- Pedagógus végzettség
- Legalább 5 év tanítási gyakorlat
- Elsősorban természettudomány és matematika tanárok vagy tanítók jelentkezését várjuk
- Tapasztalat digitális tananyagfejlesztésben
- Szakmai dokumentumok megértésére alkalmas angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és együttműködési készség
- Kreatív gondolkodásmód
- Nyitottság az új technológiákhoz való alkalmazkodásra és a folyamatos önképzésre

Amit kínálunk

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Barátságos és támogató munkakörnyezet
- Fejlődési és tanulási lehetőségek
- Modern irodai környezet
- Teljes munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Mozaik Education (Mozaik Kiadó) egy elismert oktatástechnológiai és tartalomfejlesztő vállalat, amely több mint 30 éve kezdte pályafutását tankönyvkiadóként. Az évek során folyamatosan fejlődtünk, és ma már több mint 40 nyelven kínáljuk digitális tartalmainkat és szoftvereinket, felhasználóink pedig több mint 100 országban találhatók meg világszerte.

Digitális tananyagfejlesztő pedagógusként Szeged szívében, a vállalat központjában fogsz tevékenykedni. Ebben a pozícióban a tananyag- és termékfejlesztési osztályunk részeként fő feladataid közé tartozik a digitális tananyagok létrehozása és a nemzetközi tesztrendszerek kidolgozásában való részvétel. Emellett kiemelt szereped lesz meglévő partnereink támogatásában és képzések tartásában, különösen a mozaBook és mozaWeb platformok kapcsán.

Sokoldalúságodra nagy szükség lesz, mivel a mindennapi munkád során különböző kihívásokkal találkozol majd: szorosan együttműködsz az oktatási szakértőkkel és fejlesztőcsapatunkkal. Ez a változatos feladatkör lehetőséget biztosít számodra, hogy különféle készségeket fejlessz, miközben mélyebb betekintést nyersz globális üzletmenetünk és oktatási rendszereink működésébe.

Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni és hozzájárulni az oktatás jövőjéhez, küldd el önéletrajzodat és fizetési igényedet!