MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Raktári kisegítő

Feladatok:

Raktári kisegítői feladatok építőanyagos Webáruház raktárában.
Pakolás, rendrakás, takarítás stb.
Jogosítvány megléte esetén lehetőség van céges járművel rendelések kiszállítására.

Elvárások:

- Betöltött 18. életév
- Jó fizikum és állóképesség
- Pontosság, megbízhatóság
- B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: X. kerület Ihász u.
Munkaidő: Hétköznap 08:00-17:00 között megbeszélés szerint 4 és 8 órában legalább heti 2-3 nap vállalásával.

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Nappali tagozatos diákokat keresünk a Kom-Ép Forgács Kft, építőipari termékeket forgalmazó webáruház tulajdonosához raktári kisegítői pozícióba hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet