MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Páciens koordinátor

Feladatok:

•személyesen vagy telefonon jelentkező érdeklődők tájékoztatása a vizsgálatokról és az árakról
•időpont egyeztetés,
•vizsgálatra érkező betegek fogadása, elirányítása a rendelőben
•kapcsolattartás telefonon, interneten keresztül,
•a vizsgálatok időrendi nyilvántartásának vezetése
•az orvosi ellátást követő adminisztráció elvégzése, számlázás, pénzkezelés
• általános adminisztráció

Elvárások:

•legalább középfokú végzettség
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
•páciensközpontú gondolkodás
•felelősségteljes viselkedés
•megbízható, önálló munkavégzés
•ápolt, tiszta megjelenés
•idegen nyelv ismerete (angol)

Amit kínálunk:

Előnyök
•egészségügyben szerzett tapasztalat, jártasság
Amit kínálunk
•családias, igényes munkahelyi környezet
•a munkaidő beosztása rugalmas, heti 18-24 óra, délelőtti és délutáni műszak
•versenyképes jövedelem
•stabil, hosszú távú elfoglaltság
•diákok jelentkezését is várjuk

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Belvárosi magánklinika keresi páciens koordinátor munkakörbe új kollegáját 2024. júniustól.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet