Feladatok

    • Csomagolás, Válogatás, Mérés
    • Kertészetben kisegítés
    • Láda tisztítás
    • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Heti min. 3-4 nap vállalása
    • Megbízhatóság
    • Negatív tüdőszűrő eredmény

Amit kínálunk

    • Hétfőtől Péntekig tartó munkavégzés
    • Munkaidő: 07:00-15:30/08:00-16:30 (változó)
    • Bér: br. 1800 Ft/óra

Céginformáció

Partnerünk számára, akik zöldség termesztéssel foglalkoznak, keresünk csomagoló pozícióba nappali tagozatos diákokat.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet