Feladatok:

  • munkavégzés fröccsöntő gépeken

  • összeszerelő soron műveleti utasítások és minőségi utasítások betartásával gyártott termékek ellenőrzése és csomagolása,

  • csomagolási utasítás alapján a termékekhez tartozó dokumentáció pontos és precíz vezetése

Elvárások:

XXII. kerülethez közeli lakóhely ( a délelöttös műszak 5:40-kor kezdődik)

3 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett munka

  • Elérhető havi jövedelem br 517.000 Ft

  • Cafeteria készpénzben br 12.530 Ft

  • 15.000 Ft értékben szendvics-, kávé-, és üdítőautomata hozzájárulás minden hónapban

  • Emelt hétvégi pótlék

  • Tiszta higiénikus munkakörnyezet (rendezett üzem, öltözők és zuhanyzók)

  • Csapatépítő programok, képzési lehetőségek

  • Képzési lehetőségek

  • Betanulásban segítőkész kollégák

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

3  műszakos munkarend napi 8 órában ,havi 2 hétvégén 12 órában

(05:40-14:00),(13:40-22:00),(21:40-06:00)

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Dér Melinda