Feladatok

- Kisméretű, könnyű termékek címkézése
- Termékkihelyezéshez display építése, feltöltése
- Ismétlődő munkafolyamatok végzése
- Munkaterület tisztántartása

Elvárások

- Megbízható, rugalmas személyiség
- Betanítás után önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Igényesség a munkára és a környezetre
- Egy műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

- Saját gépjármű a bejáráshoz

Amit kínálunk

- Nyugdíjas kollégák, pályakezdők jelentkezését is várjuk
- 1 műszakos, 8 órás munkarend (hétfőtől-péntekig 6-14:00 óráig)
- Könnyű fizikai, álló munka
- Stabil vállalati háttér
- Hosszútávú munkalehetőség
- Céges busz Budapestről
- Saját gépjárművel történő bejárás esetén munkábajárási támogatás 30 Ft/km
- Fejlődési lehetőség
- Alapfizetésen felül cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A HOPI Hungária Kft. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltatója. Stabil és folyamatosan fejlődő cégünk bővíti munkavállalói csapatát. Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben a pályázati lehetőség felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HOPI Hungária Logisztikai Kft.