Érdekel a reklámeszközgyártás izgalmas világa, ne habozz! Csatlakozz partnercégünkhöz és légy részese azoknak a kreatív folyamatoknak, amelyek segítségével reklámjaik a legjobb formájukban jutnak el ügyfeleikhez!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Termékek határidőre történő csomagolása
  • Raktári dolgozókkal folyamatos egyeztetés
  • Raktári rend fenntartása
  • Anyagkészlet nyilvántartása, biztosítása
  • Adott esetben ledezés,
    csiszolás, ragasztás

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig (6.00-15.00)

Várunk akkor, ha ezekkel rendelkezel:

  • Csomagoló tapasztalat
  • Faipari/ Asztalos végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás

Amit mi ajánlunk:

  • Bérezés tapasztalattól függően
  • Mt. szerinti bejárás támogatás
  • Próbaidő lejárta utána 1 millió forintos egészségbiztosítás

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.