Feladatok

  • a heti gyártási program szerinti termék gyártás indítás paramétereinek beállítása,
  • első darab legyártása, ellenőrzése,
  • műszaki rajz olvasása,
  • mérőeszközök használata,
  • a műszaki rajznak megfelelő méretek folyamatos biztosítása,
  • méret eltérés esetén a paraméterek változtatása és a korrekció sikerességének visszaellenőrzése,
  • kis szériás gyártás,
  • gyártási azonosító elhelyezése a terméken,
  • gyártás dokumentálása,
  • gép és környezetének tisztán tartása,
  • gyors átállás következő termék gyártására.

Elvárások

  • szakirányú végzettség vagy gyakorlat,
  • szakmunkás bizonyítvány,
  • alapvető mérési ismeretek,
  • precizitás.

Előnyt jelent

  • minél hosszabb idejű szakmai tapasztalat,
  • hétköznapi és hétvégi túlmunka vállalása.

Amit kínálunk

34 éve működő családi vállalkozásunk az alábbiakat kínálja a jelentkezőnek:

  • biztos háttér, hosszútávú stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • bónuszrendszer,
  • bejárási költségek térítése.

Céginformáció

  • bónusz,

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!