Eastmen állás

CNC operátor/programozó

Kezdő dátum: azonnali munkakezdés

Munkakör: New - CNC jobs

Állásazonosító: 3474

Érdekli a lehetőség?

Jelentkezzen és lépjen kapcsolatba profi toborzóink egyikével.

Jelentkezzen most

Van tapasztalatja CNC gépek kezelésében vagy programozásában? Szeretné szakmailag fejlődni, modern eszközökkel dolgozni tiszta környezetben, Hollandia különböző jelentős városaiban, mint Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen?

Együttműködünk elismert vállalatokkal az egész Hollandiából, akik a mechanikai komponensek és különböző méretű fém vagy fa alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkoznak.

Munkaköri leírás:
Keresünk kvalifikált és lelkes munkatársakat a következő pozíciókba:

  • CNC hajlítógép operátor/programozó
  • CNC vágógép operátor/programozó
  • CNC maró operátor/programozó
  • CNC eszterga operátor/programozó

Követelmények:

  • Lehetőség a Hollandiába való költözésre
  • Tapasztalat az fent felsorolt CNC gépek egyikének üzemeltetésében
  • Kezdeményezőkészség és komolyság
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Az E.U. egyik országának állampolgára kell lennie

Miért válasszon minket?

  • Csapatunk támogatást és tanácsadást nyújt már a megfelelő munka kiválasztásától kezdve, majd segít Önnek az országba érkezésekor (szállás, regisztrációs papírok), illetve ezt követően az együttműködésünk teljes ideje alatt
  • Holland munkaszerződés, függetlenül attól, hogy milyen típusú munkát keres (ideiglenes vagy hollandiai fuvarozó)
  • Szállás (saját szoba, internetkapcsolat és közművek). Ha nincs szüksége az általunk biztosított szállásra, vagy ha úgy dönt, hogy időközben máshová költözik, akkor nettó 30 Euró/munkanap lakhatási támogatást nyújtunk, legfeljebb 5 nap/hét időtartamra
  • Amennyiben nem rendelkezik saját autóval a munkába járáshoz (10 Euró/nap), lehetősége van céges autóbérlésre, amihez üzemanyagkártyát biztosítunk. Ha saját autót használ, a szállás és a munkahely közötti 10 km-es távolságot meghaladó minden egyes kilométer után 0,23 euró/km üzemanyag-költségtérítést biztosítunk
  • Ha a munkakör megköveteli a VCA-tanúsítvány meglétét, akkor segítünk Önnek a vizsga finanszírozásában
  • Heti bérkifizetés, minden csütörtökön a számlájára utalva

Nem számítunk fel jutalékot vagy belépési díjat.

Jelentkezzen MOST, és toborzóink egyike a lehető legrövidebb időn belül felveszi Önnel a kapcsolatot!

Budapesti iroda:

[email protected]
+36 1 808 8376