Alumínium öntvénytermékeket gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz

CNC gépbeállító

pozícióba keresünk munkavállalókat.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Műszaki kiszolgálói feladatok megoldása
  • Karbantartási műveletek leírásoknak megfelelő elvégzése
  • CNC programok írása és programok kezelése
  • Gyártásindítás mérésekkel
  • Készülékek és szerszámok felhelyezése és leszerelése
  • Forgácsolószerszámok cseréjének elvégzése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Középfokú végzettség
  • Gépész, vagy más műszaki bizonyítvány
  • Precizitás

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • munkaruha

    Munkaruha

    A munkaruhát a partner biztosítja számodra.

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Útiköltség térités

    Támogatjuk a saját autóval/helyközi járatokkal történő beutazást.

  • juttatás bónusz ajándék

    Műszakpótlék

    Este 18:00 és reggel 06:00 között 30% műszakpótlékra vagy jogosult.

  • fejlődés képzés karrier előrelépés

    Prémium

    A próbaidő lejárta utána prémiumban részesülsz.

  • ingyenes céges busz járat

    Céges buszjárat

    Partnerünk ingyenes buszjártokat indít.

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.