Feladatok

  • Trumpf típusú CNC lézer stanc gépkezelése
  • Gyártási terv alapján a megadott alkatrészek legyártása
  • Lemez és teríték rakodásban közreműködés
  • Első darabok és gyártásközi ellenőrzés
  • Üzemvezetővel és kollégákkal való együttműködés.

Elvárások

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Szakmunkás végzettség, lemezes területen szerzett tapasztalat előny
  • Rajzolvasás és mérőeszköz használat
  • Betanulás után önálló munkavégzés
  • Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Előre tervezhető műszakbeosztás, hogy a munka és család egyensúlya fenntartható legyen
  • Cafetéria – SZÉP kártya juttatás a próbaidő leteltével
  • Egyéb juttatások  a próbaidő leteltével
  • Modern munkakörnyezet, rendszeresen szervizelt, fiatal géppark
  • Örs vezér tér közelében jól megközelíthető munkahely – kocsival érkezőknek ingyenes parkolás, és zárt kerékpártároló
  • Vidéki munkavállalóinknak utazási hozzájárulás
  • Munkaruhát és tisztítását biztosítjuk

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Mediagnost Kft 30 éve gyártja orvosi röntgenberendezések mechanikáját, melyet vevőink szerte a világban számos kórházba telepítenek. Így előfordulhat, hogy Önről egy röntgenvizsgálat alkalmával épp az általunk gyártott géppel készül a felvétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.
Mediagnost Kft. adatkezelési tájékoztatója a cég weboldalán megtalálható.