Feladatok

  • Fémipari alkatrészek megmunkálása és ellenőrzése
  • Késztermékek minőségellenőrzése
  • Előírt dokumentációk megfelelő vezetése

Elvárások

Akkor jelentkezz, ha:
•    Szakirányú végzettséggel rendelkezel
•    Precízen és pontosan végzed a munkád
•    Rendelkezel műszaki rajzolvasási ismeretekkel
•    Ha van gyakorlatod a mérőeszközök használatában
•    Közepesen nehéz fizikai munkát is vállalnál

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?
•    Hosszú távra szóló álláslehetőségre egy stabil munkahelyen
•    8 órás, 2 műszakos munkarendre

Céginformáció

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk CNC gépkezelő kollégákat azonnali kezdéssel!
Cégnév: ADECCO Kft.